Agt Teknik Grup bünyesinde 58 bayi ve çözüm ortakları ile Vega Yazılım İstanbul Avrupa bölgesinde ,Tekirdağ, Çorlu, Kırklareli, Edirne Bölgeleri Ana Dağıtıcı olarak faaliyetini sürdürmektedir. Aynı zamanda bu bölgelerde Enpos kasa, Cas Terazi,Digi Terazi, Vegapos barkod ekipmanları ve bilgisayarlarında servisliğimiz bulunmaktadır.

Servislik verdiğimiz alanlarda bölgedeki bayilerimize gerek yazılım, gerek donanım anlamında destek vermekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

Firmamız market -mağaza otomasyonu, Restoran / Cafe otomasyonu , sıcak soğuk saha satış uygulamarı, toptan satış işletmeleri , inşaat Firmaları, Kooperatifler, dernekler , mağaza ve butikler, benzin istasyonları , bayan kuaförü ,güzellik salonları, avm ler, tarım işletmeleri gibi bir çok alanda hizmet veren ve farklı sektörlere  çözümleri olan bir yapıya sahiptir.

Uygulamalarımız

 

Barkod sistemi ve otomasyon uygulaması

Özel yazılımlar ve proje geliştirme

Network ve Bilgisayar altyapı sistemleri

Güvenlik Teknolojileri

Cloud Yedekleme (veri saklama sistemleri )

E Ticaret

Web uygulamaları

Danışmanlık Hizmetleri

RFID Uygulamaları

Pdks (personel takip sistemleri )

Müşteri kartı uygulamarı

Bariyer ve turnike çözümleri

Yazılımlar ve özel çözümler

 

Yazılım tecrübesini el terminali üzerinde çalışan market mağaza online satış başta olmak üzere lojistik ve saha satış otomasyonu alanındaki uygulamalarıyla faaliyete geçirmiştir. Online sıcak ve soğuk satış uygulamalarıyla rut sisteminde  faaliyetleri bulunmaktadır..

     

Sektörlere uygun farklı çözümler için özel yazılımlarla firmaların gelişmesinde yardımcı olmakta ve çözüm ortaklığı rolünü elinden geldiğince üstlenmektedir.

agt teknik grup vega yazılım